Hakkımızda
 

Şirketimiz 2000 yılında Mimsunar LPG Otogaz Dönüşüm adı altında bir şahıs firması olarak İzmit'de 5 adet LPG kit alımı ile montajcı statüsünde ticarete başladı. 6 ay içerisinde ticari kimliğimize toptancılığı ekleyip sektörün en önde gelen markalarının iç piyasaya toptan satışını gerçekleştirmeye başladı. 2004 yılında, büyümekte olan şirketimiz Mimsunar LPG Otogaz Dönüşüm Sistemleri İmalat ve San. Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile yoluna devam etti.

Kısa bir süre sonra Mahmutbey-İstanbul'da bir şube açan firmamız, bu sayede Balkan ülkelerinden bazılarına küçük çaplı ihracatlar gerçekleştirerek dış ticaretteki ilk adımlarını atmaya başladı. 2004 yılı sonunda LPG sektörünün büyük firmalarından birisine ortak olan şirketimiz, bu ortaklığını üç yıl boyunca devam ettirdi ve 2007 yılı Haziran ayı itibariyle ortaklığını sona erdirdi.

LPG sektöründe artık imalatçılığa soyunma kararı alan şirketimiz, konusunda uzmanlaşmış ve sektörümüzün tanınmış kişilerinden oluşan bir ekiple birlikte toplam 2000 metre karelik yeni binasında üretime başladı .


Tescilli markamız olan "Mimgas" adı altında ürünlerimizi iç ve dış piyasalara satmaktayız.

Haberler \ Kampanyalar
 
Yeni Web Sitemiz Yayında...

Devamı
 
 
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 
Uygulama fotoğraflarını
görmek için tıklayınız.
Yakıt hesaplaması
yapmak için tıklayınız.
Tanıtım filmini
izlemek için tıklayınız.
Anasayfa Site Haritası   İletişim Atak Mail Fiyat Listesi Sık Sorulan Sorular
Web Tasarım & Hosting
Atak Domain